Vítejte na stránkách basketbalového klubu
Welcome to the site of the basketball club


    Toto je poprvé, kdy jste vstoupili z vašeho prohlížeče na internetové stránky českého basketbalového klubu Sparta Praha. Na stránkách naleznete veškeré údaje vztahující se k činnosti našeho týmu. Stránky využívají databázové technologie, a proto jsou generovány při každém vstupu s aktuálními údaji. Tato stránka již při vašich dalších vstupech nebude zobrazována.

    This is the first time, you've entered using your browser the site of the czech basketball club Sparta Prague. These pages contain all information related to our team. The site is developed using database technologies and therefore the pages are generated each time with the most actual data. This page will be displayed no more in the future.


Vyberte prosím jazykovou verzi:

Please choose your language:

česky        english

    Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeče Netscape Navigator v4.0 a vyšší a Internet Explorer v4.0 a vyšší. Minimální rozlišení pro korektní zobrazení stránek je 800 x 600 při 256 barvách. Výrazně ale doporučujeme použít rozlišení 1024 x 768 a vyšší s 16 a více bitovou barevnou hloubkou.TOPlist

Design stránek - GS (Ondřej Starosta)
©  Basket Sparta Praha